Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство
Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство

Адреса лісгоспу:

60014, Україна

Чернівецька область,

місто Хотин,

вул. Гагаріна, 8

Електронна адреса:

Контактний телефон:

(037) 312-13-66

Графік роботи

  • Понеділок: 08:00-17:00
  • Вівторок: 08:00-17:00
  • Середа: 08:00-17:00
  • Четвер: 08:00-17:00
  • П'ятниця: 08:00-17:00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Вберегли від пожеж ліси Буковини

Термометрний стовпчик у травні повільно піднімається вгору, а з цим зростає небезпека виникнення пожеж у лісових масивах Буковини.
Держлісгоспи краю готові до викликів, мають підготовлені команди вогнеборців, техніку та обладнання. Загалом у лісгоспах, діяльність яких координує Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства, діють три пожежні станції, є 7 пожежних цистерн, 2 пожежні модулі, 9 мотопомп, 558 ранцевих оприскувачі, два безпілотні апарати.
Проте всі зусилля лісівники все ж спрямовують на недопущення пожеж у державному лісовому фонді області. Зокрема працівники лісгоспів влаштували 55 км мініралізованих смуг, 10 цих захисних перешкод оновлено. Лісівники вимушено перекрили 73 стихійні  дороги до лісу.
- Протягом останніх десятиліть лісівникам краю вдавалося запобігти масштабним пожежам у лісовому господарстві краю, - зазначив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар. - Цьому передували активна роз'яснювальна робота серед населення, публікації в засобах масової інформації, розміщення роз'яснювальних стендів, створення рекреаційних зон тощо.
Безумовно, лісівники робитимуть усе, щоб не допустити вогняної стихії у лісові угіддя. Але чимало залежить і від нас, любителів активного відпочинку на природі. Треба всім нам берегти ліс, не розводити багаття у недозволених місцях, не кидати недопалки, не дозволяти дітям бавитися з сірниками. Стихію легше попередити, ніж її гамувати.

11.05.2022 07:01 давність новини: 10 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

126 млн. грн. витратили на ведення лісового...

У горах ростиме й модрина

Ліс перемоги в Карпатах саджали жителі сходу...