Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство
Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство

РЕЙДОВА ГРУПА ЗАВЖДИ НА СТОРОЖІ ПОРЯДКУ ДЕРЖЛІСФОНДУ!

  Недільного ранку, 21 листопада, рейдова група державного підприємства «Хотинське лісове господарство» під координацією керівника групи - головного мисливствознавця Віктора Нижника, виїхала на патрулювання мисливських угідь Дністровського та Чернівецького районів.

Мисливствознавці вирушили з с. Клішківці в напрямку: Санківців, Рингачу, Котелево, Черлени, Маршинців, Тарасівців та аж до Щербинців. 

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» в дану пору мисливці вийшли на полювання зайця-русака. Днем полювання  на зайця є неділя. 

Полювання проводиться за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах встановленої пропускної спроможності, з обов’язковою реєстрацією мисливців і обліком картки добутої дичини. Норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем за день полювання – один заєць. Полювання на зайця-русака у лісі заборонено!  

Єгерська служба м/г «Придністровське» застережує, що мисливцям на полюванні необхідно мати при собі документи: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини і порушення правил полювання, дозвіл на зброю, паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання.

Забороняється полювання на територіях всіх об’єктів природо-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення. «Станом на сьогоднішній день, усі перевірені бригади мисливців дотримувалися правил полювання, жодних порушень не зафіксовано», - зазначив головний мисливствознавець Віктор Нижник.

ДП «Хотинське лісове господарство» закликає дотримуватися закону та нагадує, що браконьєрство становить серйозну загрозу для багатьох видів диких тварин і є серйозною причиною втрати біорізноманіття. Головна умова полювання —не забувати про техніку безпеки.

 

 


22.11.2021 10:31 давність новини: 2 р.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП "Хотинське ЛГ"

Замість «Трьох чекістів» – пам’ятник «Борцям...

Лісівники роблять край туристично...

ВІДЕО: Великі ліси починаються з маленьких...