Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство
Державне підприємство
Хотинське
Лісове господарство

Адреса лісгоспу:

60014, Україна

Чернівецька область,

місто Хотин,

вул. Гагаріна, 8

Електронна адреса:

Контактний телефон:

(037) 312-13-66

Графік роботи

  • Понеділок: 08:00-17:00
  • Вівторок: 08:00-17:00
  • Середа: 08:00-17:00
  • Четвер: 08:00-17:00
  • П'ятниця: 08:00-17:00
  • Субота: Вихідний
  • Неділя: Вихідний

Реалізація деревини – лише через електронні аукціони!

Питання реалізації обробленої та необробленої деревини через аукціони надзвичайно актуальне в діяльності держлісгоспів, діяльність яких координує Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства. Тому й не випадково, що саме цій темі було присвячена колегія Чернівецького ОУЛМГ.

Завідувач сектору технічної політики та використання лісових ресурсів Олександр Москалюк поінформував присутніх про реалізацію круглих необроблених лісоматеріалів. Станом на 1 червня лісогосподарські підприємства ЧОУЛМГ реалізували 111,6 тисяч кубометрів, що становить 71 відсоток від загальної заготівлі. Реалізацію лісопродукції підприємства здійснювали винятково через ліцензійовані біржі - Українську енергетичну та Українську універсальну. Загальна сума необробленої деревини становила 215 млн. 017 тис. грн. Ціна знеособленого кубометра реалізованої необробленої деревини становила 1925,5 грн. На колегії було звернуто увагу керівників держлісгоспів на низькому відсотку виконання аукціонних договорів. Зазначено, що з 1 червня вся пилена продукція має реалізовуватися тільки через аукціони.

На колегії було вирішено реалізацію обробленої та необробленої деревини здійснювати через аукціони на ліцензованих біржах. Забезпечити стовідсоткове виконання аукціонних договорів. Крім того, повідомляти біржі про недобросовісних покупців.

Рішення колегії скероване на суворий облік заготівлі та реалізації лісоматеріалів. Крім цього, не допустити перевищення ціни знеособленого кубометра заготовленої деревини до знеособленого кубометра реалізованої деревини.


17.06.2022 06:14 давність новини: 15 дн.
Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба

Догляд за лісовими культурами

Крізь темні скельця окулярів все виглядає...

Самосійні ліси захищені законом