Нові рекреаційні пункти Хотинського лісгоспу готові зустрічати відвідувачів в Великодні свята

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці
23.04.2021
Шановні земляки, друзі, колеги, працівники та ветерани лісової галузі!
29.04.2021

Охорона та захист лісів є пріорітетним напрямком роботи лісівників державного підприємства «Хотинське лісове господарство». Одним із способів досягнення цього є спорудження нових та оновлення існуючих рекреаційних пунктів у зелених масивах регіону.

Відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним.

Напередодні Великодніх свят працівники ДП «Хотинський лісгосп» змайстрували два нові рекреаційні пункти на території Хотинського та Новоселицького лісництв, розташовані уздовж доріг Хотин-Рукшин, Хотин-Стальнівці, для відпочинку місцевого населення та жителів міст. На завершальному етапі третя зона відпочинку в Колінківецькому лісництві.

Рекреація містить декілька ошатних альтанок зі столами та лавками для сидіння, вбиралень, а також для любителів шашликів місця безпечного розведення вогнищ. Крім цього, обладнана територія для стоянок транспорту, тому відвідувачам не доведеться дбати про розміщення своїх автомобілів.

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Хотинського лісгоспу проводились за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.

— Такі місця не вимагають грошової винагороди, лісівники – щиро раді усім своїм гостям. Найбільшу ціну, яку ви можете заплатити, – поважати працю лісівників. Тому, вкотре закликаємо бережливо ставитись до лісу, обов’язково прибирайте за собою сміття, гасіть вогонь, ні в якому разі не нівечіть споруди та дотримуйтеся карантинних обмежень, – підкреслює директор Хотинського лісгоспу Ігор Чаглій.

Пресслужба
ДП «Хотинський лісгосп»