Міжнародний день секретаря

«Лісівники закликають: обережно з багаттями під час відпочинку, навіть недопалок може наробити біди»
19.04.2021
Створюємо ліси разом
21.04.2021

Міжнародний день секретаря почали відзначати в 1952 році в США. Це професійне свято придумав журналіст з Нью-Йорка Гаррі Клемфусс. Вітають тих, хто стоїть на сторожі офісного порядку та дисципліни, в останню середу повного квітневого тижня.

Це ті, хто знає, «з якого боку» підійти до шефа. Сірі кардинали, які завжди в курсі подій. Заклинателі оргтехніки й ті, хто знає всі потрібні телефони, адреси, явки та паролі.День секретаря відзначають і помічники директора, і офіс-менеджери, і асистенти. Ця професія входить до п’ятірки найбільш затребуваних у світі і може похвалитися званням однієї з найдавніших. Саме слово «секретар» утворилося від латинського «секрет». У Стародавньому Римі секретарями називали довірених людей, яких присвячували в таємниці.

Сучасні представники цієї професії не тільки «впевнено володіють ПК», а й віртуозно справляються з повним пакетом офісних програм, знають іноземні мови, мають навички психологів, вивчають діловодство. При цьому вони відповідальні, старанні, ще й виглядають бездоганно.