ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХОТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ВЧЕРГОВЕ ПІДТВЕРДИЛО ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТАМ

ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ ПЛАНЕТИ!
29.03.2021
На Хотинщині стартувала акція «Створюємо ліси разом»
07.04.2021

Державне підприємство «Хотинське лісове господарство » в березні цього року успішно пройшло наглядовий аудит за схемою FSC® .

Акредитацією сертифікаційних органів займається Організація ASI, яку уповноважило щодо цього FSC.

Оцінювання діяльності підприємства проводилось у відповідності до вимог FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України.

Під час аудиту велика увага приділялася модернізації виробничого процесу, підвищенню ефективності системи охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, професійної відповідальності персоналу, забезпеченню сталості користування лісовими ресурсами, тощо.

Процес сертифікації відбувається за умов відкритості та прозорості через постійне інформування та взаємодію з громадськістю, місцевими громадами та іншими зацікавленими сторонами.

«Підтвердження сертифікату – це спільне досягнення колективу ДП «Хотинський лісгосп», що виводить роботу господарства на якісно новий рівень, підвищує імідж підприємства на міжнародному та національному рівнях, а також зобов’язує дотримуватись встановлених вимог, вдосконалювати і розвивати систему ведення лісового господарства у майбутньому»,- зазначив головний лісничий підприємства Всеволод Врублевський.

ПресслужбаДП
«Хотинський лісгосп»