МИСЛИВСЬКИЙ СЕЗОН ЗАВЕРШИВСЯ

Рада збільшила штрафи за порушення пожежної безпеки
04.02.2021
Звіт про фінансові результати за 2020 рік
08.02.2021

Сонячним морозним днем закінчився такий важливий період для кожного мисливця: сезон полювання на диких парнокопитних тварин. За насичені 4 місяці мисливці отримали масу позитиву, досвіду та нових умінь. Досвідчені стрільці передавали свої здобуті роками знання новим учасникам полювання. Незважаючи на запал та жагу мисливців, ліміти на добування тварин не було перевищено і жодного порушення не відбулося.

Ліміт на козулю європейську складав 7 голів, було добуто 3 голови; на кабана — 10 голів, добуто 6 голів.

У всіх випадках добування диких кабанів було взято матеріали для аналізів і направлені на дослідження в лабораторію, на щастя жодного підтвердження хвороби африканської чуми не було виявлено, тому мисливські угіддя ДП «Хотинський лісгосп» є благополучними для розведення диких кабанів та полювання на них.

Сезон полювання закінчився і настав час провести таксацію мисливських угідь, тобто провести облік чисельності мисливських тварин та встановити ліміт добування на наступний 2021-2022 мисливський сезон.

«На сьогоднішній день головне завдання єгерської служби, це сприяння весняному відтворенню мисливської фауни, тому для цього продовжуємо підгодівлю мисливських тварин та викладку солі, підсилюємо охорону від браконьєрів. Отож роботи в державної лісової охорони не зменшується, а навпаки патрулювання лісових мисливських угідь посилюється», -повідомив головний мисливствознавець Віктор Нижник.

Мисливці та працівники єгерської служби м/г «Придністровське» ДП «Хотинський лісгосп» з чистою свідомістю і багажем природничих знань збережуть довкілля та будуть чекати початку нового сезону полювання.

Пресслужба
ДП «Хотинський лісгосп»