Ігоря ЧЕБАНА призначено заступником начальника управління лісового господарства Чернівеччини

Головний та провідні спеціалісти ДП «Хотинський лісгосп» взяли участь у дистанційному семінарі на тему: «Представлення практичного посібника з питань впровадження FSC® національного стандарту ведення лісового господарства для України».
02.02.2021
Рада збільшила штрафи за порушення пожежної безпеки
04.02.2021

Триває формування керівного складу лісової галузі Буковини. Днями виконувач обов’язків голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрій БОЛОХОВЕЦЬ підписав наказ про призначення на посаду заступника начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Ігоря ЧЕБАНА.

Ігор Дмитрович з 1990 року — в лісовій галузі. До призначення заступником займав посаду головного лісничого ДП «Чернівецьке лісове господарство». Свого часу він працював робітником по догляду за лісовими культурами, майстром лісу, інженером з організації лісового господарства — очолював Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства.

Відзначений подяками та грамотами, нагрудними знаками “Відмінник лісового господарства України” та “За бездоганну службу в державній лісовій охороні України”.
Відповідно до розподілу обов’язків між начальником та заступниками управління Ігор ЧЕБАН координуватиме роботу сектору економіки, технічної політики та використання лісових ресурсів управління.

Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ