Впровадження FSC® національного стандарту для України обговорено в рамках дистанційного регіонального семінару

Перебуваючи у лісі – остерігайтесь кліщів!
24.06.2020
Заготівля деревини у Рухотинському лісництві проводиться законно
09.07.2020

25 червня 2020 року відбувся дистанційний семінар «Впровадження FSC® національного стандарту системи ведення лісового господарства для України», метою якого було ознайомлення учасників зі змістом FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України та умовами його впровадження.

В організованому Національним представництвом FSC в Україні дистанційному семінарі взяли участь учасники з більшості областей, які зацікавлені у питаннях відповідального ведення лісового господарства.

ДП «Хотинський лісгосп» також долучився до участі в даному семінарі. Оскільки підприємство є утримувачем сертифікату FSC, а впровадження національного стандарту є доволі кропітким процесом. Під час перехідного періоду наше підприємство повинно впровадити вимоги національного стандарту в процес своєї діяльності, тому що наступні наглядові аудити будуть проводитись відповідно до нового стандарту.

Учасниками семінару обговорено зміст стандарту, його особливості у контексті сучасних викликів та проблем лісового господарства. Увага акцентована на ключових термінах, пов’язаних із перехідним періодом для FSC національного стандарту, підходами до сертифікаційних оцінок в рамках основних та контрольних аудитів впродовж цього періоду.

Такий захід є важливими задля підвищення обізнаності щодо стандарту утримувача FSC сертифікату задля забезпечення екологічно належного, соціально корисного та економічно життєздатного управління лісами.

 

Пресслужба
ДП «Хотинський лісгосп»