Захист від кібер-атак

Навчання по гасінню лісових пожеж
24.05.2018
Відкриття мисливського сезону
25.05.2018

Кадровики лісгоспу вчилися захищати персональні дані і комп’ютерні програми від кібер-атак

     До Колінківецького лісництва (ДП «Хотинський лісгосп») прибули керівники кадрових та юридичних служб держлісгоспів Буковини на семінар-нараду з організації роботи з персоналом. Традиційні правові аспекти таких нарад цього разу розглядалися у світлі вимог антикорупційного законодавства, посилення відповідальності за порушення законів про працю, а також в контексті пенсійної реформи та виконання вимог законодавства щодо трудових взаємин з учасниками АТО і військово зобов’язанними.

На запрошення в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Романа Череватого, у нараді також взяв участь головний інспектор із захисту інформації управління Держспецзв’язку у Чернівецькій області Олександр Ярославський. Спеціалісти сфери лісового господарства області з управління персоналом та юрисконсульти отримали вичерпні роз’яснення стосовно забезпечення технічного захисту службової інформації з обговоренням конкретних ситуацій.

«В умовах посилення кібер-атак та незаконного втручання в роботу комп’ютерних мереж питання використання і захисту державних електронних інформаційних ресурсів набувають гостроти і особливої актуальності. У тому числі у сфері ведення лісового господарства. Адже державні лісогосподарські підприємства виконують важливі для держави завдання з розвитку її економіки, наповнення бюджетів усіх рівнів, виконання соціальних програм державного і регіонального значення, – зазначає в. о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий. – Окрім того, працівники кадрових служб лісгоспів повинні завжди знати про зміни трудового законодавства, орієнтуватися у правильному застосуванні юридичних норм. Зокрема щодо суміщення посад, оскільки одна з позитивних особливостей роботи у лісовій галузі полягає у тому, що ми завжди мали і маємо трудові династії лісівників. Такі семінар-наради з питань роботи з персоналом сприяють підвищенню обізнаності та кваліфікації керівників кадрових, юридичних служб державних лісогосподарських підприємств».