За чисте довкілля

Лісокультурна кампанія
24.05.2018
Всесвітній  день охорони  праці
24.05.2018

Щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

 

Традиційно у квітні-травні в Україні проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева та кущі.

  • виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р. розпочалася організаційна робота щодо проведення зазначеної акції.

У рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» проходить день благоустрою територій населених пунктів (суботник), який зважаючи на Великодні свята в цьому році був проведений  8 квітня.

Таким чином, Державне підприємство «Хотинське лісове господарство» з метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та проведення зазначеної акції, взяло активну участь та здійснило заходи в першу чергу з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ (особливо в лісових насадженнях) побутових та інших відходів в кількості 25 шт, прибирання територій лісгоспу та лісництв, очищення від сміття берегів річок та водойм протяжністю 5 км. Розчищено та упорядковано 2 джерела, які знаходяться на території лісового фонду.

Також лісовою охороною спільно з представниками Клішківецької територіальної громади та учнями Полянського шкільного лісництва було проведено очистку дороги  Поляна – Клішківці. Організаторами проведення робіт були Голова Клішківецької територіальної громади Ченківський В.М. та лісничий Клішківецького лісництва Дарчук В.М. Побутові відходи було зібрано в пакети та вивезено на центральне сміттєзвалище с. Клішківці.

Не залишаймося байдужими. Зробімо всі разом, щоб наше місто, наші села та наш район були чистими і охайними.