Всесвітній  день охорони  праці

За чисте довкілля
24.05.2018
Навчання по гасінню лісових пожеж
24.05.2018

28 квітня  Всесвітній  день охорони  праці

 в  ДП «Хотинське лісове господарство»

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань були, є і повинні залишатися важливими та актуальними  в ДП «Хотинське лісове господарство».

28 квітня 2017 року з нагоди Всесвітнього дня з охорони на тему: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», комісією з охорони праці підприємства  разом із страховим експертом з охорони праці  у Кельменецькому районі   ФССНВПЗ  Козаком В.С.   та  головним спеціалістом сектору технічної політики та  використання лісових ресурсів  Чернівецького ОУЛМ  Головатим А.І.  здійснено  об’їзд (конкурс) лісництв і виробничих цехів, ділянок, робочих місць з метою визначення  на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю (бригаду).

Під час об’їзду (конкурсу) комісією  визначалася об’єктивна оцінка умов праці працівників, наявність небезпечних та шкідливих виробничих чинників, забезпеченість та використання працівниками засобів індивідуального захисту, наявність на робочих місцях знаків безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, належного утримання і безпечної експлуатації приміщень, обладнання, устаткування, територій підприємства.

 Результати об’їзду (конкурсу)  розлянуто на підсумковій нараді, де  було визначено та заохочено переможців  у номінаціях :   «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця (бригада)»,  «Кращий за професією»,  «Кращий виробничий підрозділ».

(Дільниця нижнього складу старший  майстер Паращук Віталій Іванович)