Сезон тиші

Форма роботи господарників
24.05.2018
Екскурсія для школярів
24.05.2018

ДП «Хотинське ЛГ» повідомляє, що у відповідності до ст..39 Закону України «Про тваринний світ», підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Зокрема частиною п’ятою даної статті передбачено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою, а саме пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах. За порушення вимог загрожує адміністративне стягнення у вигляді штрафу від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Чернівецькою обласною державною адміністрацією затверджено Заходи оперативного реагування, щодо посилення державного нагляду у  період масового розмноження диких тварин який розміщений на сайті нашого підприємства.