Навчання по гасінню лісових пожеж

Всесвітній  день охорони  праці
24.05.2018
Захист від кібер-атак
25.05.2018

На Хотинщині проведено навчання по гасінню лісових пожеж

     Розпорядженням Хотинської районної державної адміністрації на базі ДП «Хотинське лісове господарство» урочище «Варниця» Хотинського лісництва, у п»ятницю 9 червня 2017 року, було проведено навчання по гасінню  пожеж в лісових насадженнях.

    В цьому заході приймали участь представники Хотинської райдержадміністрації, Недобоївецької та Клішківецької сільських громад, РВ управління ДСНС України в Чернівецькій області, Хотинської ЦРЛ і Кельменецького відділу національної поліції, добровільні пожежні дружини  ДП «Хотинське лісове господарство», Держспецлісництва АПК, Національного природнього парку «Хотинський».

    Під час проведення навчання відпрацьовувалась взаємодія територіальних підрозділів ДСНС з лісогосподарськими підприємствами під час виникнення лісової пожежі, а також у порядку передбаченому мобілізаційними оперативними планами, що розробляються лісогосподарськими підприємствами.

    Цей захід імітував усе як насправді, так з початку розпалили багаття у безпечному для природи місці та за лічені хвилини рятувальники взялися до роботи: лісова охорона озброївшись засобами пожежогасіння (ранцеві оприскувачі, хлопавки) стали на захист лісових насаджень і загасили умовну лісову пожежу.

     Представники ЦРЛ розповіли та в натурі показали як робити штучне дихання та надавати першу медичну допомогу при переломах кінцівок та зупинці кровотечі.

     Тож просимо жителей району та гостей йдучи на відпочинок до лісу дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі. Адже недбало кинутий сірник, недопалок, чи не погашене багаття може призвести до безповоротніхт наслідків.

     Бережіть ліс від пожеж!