Лісокультурна кампанія

Екскурсія для школярів
24.05.2018
За чисте довкілля
24.05.2018

Весняні лісогосподарські роботи завершені

В ДП «Хотинське лісове господарство»

 

 

ДП «Хотинське ЛГ» вийшло на завершальну стадію проведення весняної лісокультурної кампанії 2017 року.

Посадку та посів лісу проведено на площі 50,0 га, при запланованих 40,0 га. Лісові культури створені посадкою сіянців та посівом насіння основних лісоутворюючих порід – дуба звичайного, модрини європейської, клена-явора та ясена звичайного. На ділянках, де проводили посадку та посів лісу, висаджено майже 30, 0 тис.штук сіянців та висіяно майже 2000 кг насіння дуба звичайного.

Для створення лісу в майбутні роки в лісові розсадники висіяно біля 3000 кг насіння дуба звичайного, клена-явора та ясена звичайного на площі 0,5 га. Це дасть змогу в цьому році виростити біля півмільйона штук сіянців.

Майже 40,0 га зрубів залишено під природнє поновлення лісу, з основними лісоутворюючими породами – буком лісовим, березою повислою та дубом звичайним.

Посаджено плантаціїї новорічних ялинок де висаджено майже 5 тис.штук сіянців ялини звичайної.

Разом з проведенням весняної лісокультурної кампанії 2017 року проходила Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Було розроблено план заходів, щодо проведення Акції. Працівники лісгоспу, учнівська молодь, студенти, представники громадських організацій, а також Полянське шкільне учнівське лісництво активно включилися в проведення Акції. Кількість учасників Акції – біля 1500 осіб.

Працівники ДП «Хотинське ЛГ» забезпечували якісну організацію робіт по благоустрою садиб лісгоспів, лісництв, кордонів, тощо. Проводились роботи по створенню нових та упорядкуванню існуючих місць масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та встановлення нових сміттєзабірників.

Заходи, які проводились в рамках Акції, сприяють вихованню у громадськості, та особливо у підростаючого покоління, бережного ставлення до природи, формування правильного природоохоронного світогляду, роз»ясненню громадськості важливості створення лісів, як одного з основних чинників збереження біорозманіття та екологічної рівноваги на планеті, а також сприятимуть популяризації професії лісівника та підвищенню довіри населення краю до діяльності лісогосподарської галузі.

 

 

Провідний інженер

ВЛГ ДП «Хотинське ЛГ»

Одажій Володимир Пилипович